Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres do Niemiec, Holandii czy Belgii. Oferujemy komfortowe przejazdy busami za granicę. Przejazdy wykonujemy codziennie oprócz poniedziałków. Na życzenie naszych klientów wyjazdy w dodatkowe dni oraz zmienione czy dodatkowe godziny. Transport busami z terenu północnej Polski. Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Dokonaj rezerwacji przejazdu do Niemiec, Holandii i Belgii.


Przewozy z domu pod dom

Przejazdy do Polski realizujemy tylko w systemie z pod domu pod dom. Zawsze odbieramy klientów punktualnie o wcześniej ustalonej porze. Zdarzają się oczywiście niezależne od nas przesunięcia. Dokładamy wszelkich starań aby punktualnie dowozić Państwa do miejsca docelowego za granicę. Z nami zawsze macie Państwo gwarancję podróży z dwoma kierowcami oraz bez przesiadek.

Tanie przewozy za granicę

Już od wielu lat organizujemy najtańsze przewozy busem za granicę. Na dzień dzisiejszy wyjazd z Mazur do Niemiec to koszt 120€ lub 550€. Cena przejazdu uzależniona od aktualnych cen paliw oraz innych niezależnych czynników. Cena wyjazdu busem z Kujaw do Holandii to koszt około 525zł lub 110€. U nas cena zawsze jest uzależniona od miejsca odbioru i dostarczenia pasażera. Nie mamy stałego cennika jak inni przewoźnicy gdzie cena z każdego miejsca w każde jest identyczna. Szukasz pracy za granicą?

Busy do Holandii z adresu pod adres

Szukasz przejazdu z Polski do Holandii? Oferujemy komfortowe przejazdy busami w systemie door-to door. Posiadamy flotę nowych pojazdów zapewniających bezpieczeństwo naszym pasażerom. Kierowcy nigdy nie jadą w trasę w pojedynczej obsadzie. Obsługujemy podróże busem na terenie całych Niderlandów.

Bus z adresu pod adres do Belgii

Od dawna proponujemy także przejazdy do Belgii. Bus do Belgii wyjeżdża w miarę zapotrzebowania naszych klientów. Znajduje się on na naszych stałych destynacjach. Tutaj także przejazdy realizowane są na zasadzie z adresu pod adres. Zabierzemy Państwa z każdego miejsca w Belgi. W Polsce dojedziecie z nami do Bydgoszczy, Poznania, Torunia, Olsztyna i wszystkich okolic tych miast.

Może zainteresuje Cię również

Busy do Amsterdamu

Busy do Amsterdamu

Poznaj piękne miasto Amsterdam Busy do Amsterdamu. Amsterdam jest jednym z najbardziej malowniczych miast na świecie, słynącym z unikalnej architektury, kanałów i otwartości kulturowej. Miasto znane jest z licznych kanałów, które nadają mu urok i wpływają na...

czytaj dalej
Bus do Polski z Holandii Mazury

Bus do Polski z Holandii Mazury

Przejazdy busami na trasie Holandia Warmia i Mazury Bus do Polski z Holandii Mazury. Zarezerwuj swój przejazd na Mazury. Podróż busem z Holandii do Polski, a konkretnie do regionu Warmińsko-Mazurskiego, realizowany jest codziennie. Dysponujemy flotą nowych,...

czytaj dalej
Busy do Niderlandów

Busy do Niderlandów

Jakim busem jechać do Niderlandów? Busy do Niderlandów. Rozumiemy, że jesteś zainteresowany podróżą komfortowymi busami 9-osobowymi do Niderlandów. Wybór takiego środka transportu to doskonała decyzja, która zapewni Ci nie tylko wygodę, ale także mnóstwo innych...

czytaj dalej
Bus Zagranica
Bezpieczne i komfortowe przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii.
Bus Zagranica
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę