Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres do Niemiec, Holandii czy Belgii. Oferujemy komfortowe przejazdy busami za granicę. Przejazdy wykonujemy codziennie oprócz poniedziałków. Na życzenie naszych klientów wyjazdy w dodatkowe dni oraz zmienione czy dodatkowe godziny. Transport busami z terenu północnej Polski. Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Dokonaj rezerwacji przejazdu do Niemiec, Holandii i Belgii.


Przewozy z domu pod dom

Przejazdy do Polski realizujemy tylko w systemie z pod domu pod dom. Zawsze odbieramy klientów punktualnie o wcześniej ustalonej porze. Zdarzają się oczywiście niezależne od nas przesunięcia. Dokładamy wszelkich starań aby punktualnie dowozić Państwa do miejsca docelowego za granicę. Z nami zawsze macie Państwo gwarancję podróży z dwoma kierowcami oraz bez przesiadek.

Tanie przewozy za granicę

Już od wielu lat organizujemy najtańsze przewozy busem za granicę. Na dzień dzisiejszy wyjazd z Mazur do Niemiec to koszt 120€ lub 550€. Cena przejazdu uzależniona od aktualnych cen paliw oraz innych niezależnych czynników. Cena wyjazdu busem z Kujaw do Holandii to koszt około 525zł lub 110€. U nas cena zawsze jest uzależniona od miejsca odbioru i dostarczenia pasażera. Nie mamy stałego cennika jak inni przewoźnicy gdzie cena z każdego miejsca w każde jest identyczna. Szukasz pracy za granicą?

Busy do Holandii z adresu pod adres

Szukasz przejazdu z Polski do Holandii? Oferujemy komfortowe przejazdy busami w systemie door-to door. Posiadamy flotę nowych pojazdów zapewniających bezpieczeństwo naszym pasażerom. Kierowcy nigdy nie jadą w trasę w pojedynczej obsadzie. Obsługujemy podróże busem na terenie całych Niderlandów.

Bus z adresu pod adres do Belgii

Od dawna proponujemy także przejazdy do Belgii. Bus do Belgii wyjeżdża w miarę zapotrzebowania naszych klientów. Znajduje się on na naszych stałych destynacjach. Tutaj także przejazdy realizowane są na zasadzie z adresu pod adres. Zabierzemy Państwa z każdego miejsca w Belgi. W Polsce dojedziecie z nami do Bydgoszczy, Poznania, Torunia, Olsztyna i wszystkich okolic tych miast.

Może zainteresuje Cię również

Przejazdy do pracy za granicą

Przejazdy do pracy za granicą

Jak zorganizować przejazd do pracy za granicą? Przewodnik dla pracowników Przejazdy do pracy za granicą. Praca za granicą to ekscytująca perspektywa, która otwiera przed nami nowe możliwości zawodowe i kulturowe. Jednym z kluczowych aspektów, który trzeba uwzględnić,...

czytaj dalej
Busy do Amsterdamu

Busy do Amsterdamu

Poznaj piękne miasto Amsterdam Busy do Amsterdamu. Amsterdam jest jednym z najbardziej malowniczych miast na świecie, słynącym z unikalnej architektury, kanałów i otwartości kulturowej. Miasto znane jest z licznych kanałów, które nadają mu urok i wpływają na...

czytaj dalej
Bus do Polski z Holandii Mazury

Bus do Polski z Holandii Mazury

Przejazdy busami na trasie Holandia Warmia i Mazury Bus do Polski z Holandii Mazury. Zarezerwuj swój przejazd na Mazury. Podróż busem z Holandii do Polski, a konkretnie do regionu Warmińsko-Mazurskiego, realizowany jest codziennie. Dysponujemy flotą nowych,...

czytaj dalej
Bus Zagranica
Bezpieczne i komfortowe przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii.
Bus Zagranica
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę