Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres

Przejazd z adresu pod adres do Niemiec, Holandii czy Belgii. Oferujemy komfortowe przejazdy busami za granicę. Przejazdy wykonujemy codziennie oprócz poniedziałków. Na życzenie naszych klientów wyjazdy w dodatkowe dni oraz zmienione czy dodatkowe godziny. Transport busami z terenu północnej Polski. Obsługujemy województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Dokonaj rezerwacji przejazdu do Niemiec, Holandii i Belgii.


Przewozy z domu pod dom

Przejazdy do Polski realizujemy tylko w systemie z pod domu pod dom. Zawsze odbieramy klientów punktualnie o wcześniej ustalonej porze. Zdarzają się oczywiście niezależne od nas przesunięcia. Dokładamy wszelkich starań aby punktualnie dowozić Państwa do miejsca docelowego za granicę. Z nami zawsze macie Państwo gwarancję podróży z dwoma kierowcami oraz bez przesiadek.

Tanie przewozy za granicę

Już od wielu lat organizujemy najtańsze przewozy busem za granicę. Na dzień dzisiejszy wyjazd z Mazur do Niemiec to koszt 120€ lub 550€. Cena przejazdu uzależniona od aktualnych cen paliw oraz innych niezależnych czynników. Cena wyjazdu busem z Kujaw do Holandii to koszt około 525zł lub 110€. U nas cena zawsze jest uzależniona od miejsca odbioru i dostarczenia pasażera. Nie mamy stałego cennika jak inni przewoźnicy gdzie cena z każdego miejsca w każde jest identyczna. Szukasz pracy za granicą?

Busy do Holandii z adresu pod adres

Szukasz przejazdu z Polski do Holandii? Oferujemy komfortowe przejazdy busami w systemie door-to door. Posiadamy flotę nowych pojazdów zapewniających bezpieczeństwo naszym pasażerom. Kierowcy nigdy nie jadą w trasę w pojedynczej obsadzie. Obsługujemy podróże busem na terenie całych Niderlandów.

Bus z adresu pod adres do Belgii

Od dawna proponujemy także przejazdy do Belgii. Bus do Belgii wyjeżdża w miarę zapotrzebowania naszych klientów. Znajduje się on na naszych stałych destynacjach. Tutaj także przejazdy realizowane są na zasadzie z adresu pod adres. Zabierzemy Państwa z każdego miejsca w Belgi. W Polsce dojedziecie z nami do Bydgoszczy, Poznania, Torunia, Olsztyna i wszystkich okolic tych miast.

Może zainteresuje Cię również

Polska busy

Polska busy

Polska busy codziennie z adresu pod adres Polska busy jeździmy codziennie. Rezerwuj przejazd do Polski z całej Holandii i północnych Niemiec. Nowe komfortowe busy. Zapewnimy pełne bezpieczeństwo ponieważ u Nas zawsze jeździ dwóch kierowców. Nowe busy, które są na...

czytaj dalej
Busy z polski do Holandii

Busy z polski do Holandii

Ile kosztuje przejazd busem z Polski do Holandii? Busy z polski do Holandii codziennie. Koszt przejazdu busem z Polski do Holandii może się różnić w zależności od kilku czynników. Najważniejszy to miejsce Twojego wyjazdu i docelowy punkt przejazdu. Dodatkowo należy...

czytaj dalej
Polski bus za granicę

Polski bus za granicę

Polski bus do Niemiec Polski bus za granicę. Obsługujemy przewozy busami z regionu warmińsko-mazurskiego do Niemiec. Oferujemy różne trasy i opcje odbioru oraz dostarczenia pasażerów. Proponujemy wyjazdy z głównych miast województwa. Jeśli mieszkasz w większym...

czytaj dalej
Bus Zagranica
Bezpieczne i komfortowe przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii.
Bus Zagranica
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę