Busy do Belgii

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowana/y przejazdem, wypełnij formularz kontaktowy. Po weryfikacji danych rezerwacji, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji na temat – dostępności miejsc, ceny przejazdu oraz wstępnie planowane godziny wyjazdu i przyjazdu.

wpisz miejsce wyjazdu (najlepiej kod pocztowy)
wpisz miejsce docelowe (najlepiej kod pocztowy)
napisz dodatkowe informacje dotyczące przejazdu, np. preferowane godziny wyjazdu, jakie miejsce chcesz zająć

Rezerwacja telefoniczna

Możesz dokonać rezerwacji również telefonicznie. 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 516 498 297
+48 730 335 996

Dojeżdzamy między innymi do miast: 

Bruksela, Gandawa, Liege, Antwerpia, Gent, Genk, Brugia, Namur, Mons, Charleroi, Leuven, Maastricht

Busy do Belgii

Jesteś zainteresowany przejazdem busem do Belgii? Jedziesz do Belgii na urlop lub chcesz odwiedzić znajomych czy rodzinę. A może pracujesz w Belgii i szukasz bezpiecznego oraz szybkiego przejazdu za granicę? Dobrze trafiłaś/eś! Organizujemy przejazdy busem do Belgii. Proponujemy tanie, bezpośrednie przewozy busem za granicę. Przejazdy rozpoczynamy od województwa warmińsko-mazurskiego. Obsługujemy całą Warmię i Mazury. Odbieramy klientów z Ełku, Giżycka, Kętrzyna, Pisza, Mrągowa, Olsztyna, Ostródy, Iławy oraz Elbląga. Oczywiście obsługujemy także mniejsze miasta oraz miejscowości. Zabieramy klientów także z kujawsko-pomorskiego – Brodnica, Rypin, Ciechocinek, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Toruń i Bydgoszcz. Busy Holandia wielkopolska – Poznań, Gniezno, Września, Luboń, Szamotuły.

.

Obsługujemy teren całej Belgii. Podobnie jak w przypadku usługi, jaką są przewozy do Holandii, tak i trasę do Belgii nasze busy pokonują codziennie. Każdego dnia docieramy do wielu miast i ich okolic na terenie Belgii.

Nasz bus do Belgii pozwoli Ci też wygodnie, szybko i tanio dotrzeć do wybranego, belgijskiego portu lotniczego. Zainteresowana/y? Dowieziemy Cię na lotnisko: Antwerpia (ANR), Bruksela (BRU), Bruksela Charleroi (CRL), Brugia (OST)

Bus Zagranica
Bezpieczne i komfortowe przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii.
Bus Zagranica
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę