Busy do Belgii

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowana/y przejazdem, wypełnij formularz kontaktowy. Po weryfikacji danych rezerwacji, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji na temat – dostępności miejsc, ceny przejazdu oraz wstępnie planowane godziny wyjazdu i przyjazdu.

Rezerwacja telefoniczna

Możesz dokonać rezerwacji również telefonicznie. 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 516 498 297
+48 730 335 996

Dojeżdzamy między innymi do miast: 

Bruksela, Gandawa, Liege, Antwerpia, Gent, Genk, Brugia, Namur, Mons, Charleroi, Leuven, Maastricht

Busy do Belgii

Jesteś zainteresowany przejazdem busem do Belgii? Jedziesz do Belgii na urlop lub chcesz odwiedzić znajomych czy rodzinę. A może pracujesz w Belgii i szukasz bezpiecznego oraz szybkiego przejazdu za granicę? Dobrze trafiłaś/eś! Organizujemy przejazdy busem do Belgii. Proponujemy tanie, bezpośrednie przewozy busem za granicę. Przejazdy rozpoczynamy od województwa warmińsko-mazurskiego. Obsługujemy całą Warmię i Mazury. Odbieramy klientów z Ełku, Giżycka, Kętrzyna, Pisza, Mrągowa, Olsztyna, Ostródy, Iławy oraz Elbląga. Oczywiście obsługujemy także mniejsze miasta oraz miejscowości. Zabieramy klientów także z kujawsko-pomorskiego – Brodnica, Rypin, Ciechocinek, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Toruń i Bydgoszcz. Busy Holandia wielkopolska – Poznań, Gniezno, Września, Luboń, Szamotuły.

.

Obsługujemy teren całej Belgii. Podobnie jak w przypadku usługi, jaką są przewozy do Holandii, tak i trasę do Belgii nasze busy pokonują codziennie. Każdego dnia docieramy do wielu miast i ich okolic na terenie Belgii.

Nasz bus do Belgii pozwoli Ci też wygodnie, szybko i tanio dotrzeć do wybranego, belgijskiego portu lotniczego. Zainteresowana/y? Dowieziemy Cię na lotnisko: Antwerpia (ANR), Bruksela (BRU), Bruksela Charleroi (CRL), Brugia (OST)

Bus Zagranica
Bezpieczne i komfortowe przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii.
Bus Zagranica
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę